Тепла підлога EASYTHERM - холод будинку відміняється!

Тепла підлога з Європи - зручна ціна. Гарантія 20 років.

Easytherm - мистецтво зігрівати.

EASYTHERM - ТЕПЛА ПІДЛОГА ВІД ЄВРОПЕЙСЬКОГО ВИРОБНИКА

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Можливість встановлення під будь-яке покриття (ламінат, плитку, лінолеум, паркет) і в будь-яких місцях, де необхідно створити затишок і сприятливий клімат. Невидимий і не займає корисне місце.

ГІГІЄНА ТА ЗДОРОВ'Я

У приміщеннях, де встановлена тепла підлога ТМ EASYTHERM різниця температур між підлогою та стелею мінімізується, за рахунок м'якого випромінювання тепла. Відсутні конвекційні потоки, що значно знижує утворення пилу, поряд з традиційним опаленням. Ви не будете переживати, що діти зможуть застудитися, граючи на підлозі.

ЕКОНОМІЧНІСТЬ

Завдяки інтелектуальній електронній системі регулювання можна включати опалення тільки в використовуваних приміщеннях і в необхідний період часу, тим самим мінімізуючи витрати. Також теплою підлогою можна управляти зі смартфона, перебуваючи в будь-якій точці світу.

ПРОСТОТА

Готові до використання нагрівальні елементи системи теплих підлог EASYTHERM швидко і просто укладаються на підготовлену поверхню без великих витрат на будівельні роботи.

БЕЗПЕКА

Як ізоляційних оболонок використовується високотехнологічний температуростійкістью матеріал - тефлон марки FLUON ETFE. Завдяки цьому ця тепла підлога надійна, безпечна і довговічна.

Сертифікати

ПЕРЕВАГИ

Продукція від виробника

Тепла підлога ТМ EASYTHERM виробляється на території ЄС, в Латвії компанією Rak & Co. Всі нагрівальні елементи відповідають високим вимогам ЄС щодо якості та безпеки.

Прорахунок підлоги

Наші менеджери професійно і в стислі терміни зроблять розрахунки для необхідного приміщення, порадять найбільш вигідний варіант.

Гарантія

Офіційна гарантія від заводу-виробника 20 років. Термін використання понад 70 років. Встановивши теплу підлогу Easytherm одного разу, Ви назавжди забезпечите тепло свого будинку.

Доставка

Ми доставляємо нашу продукцію в будь-який регіон України максимально оперативно, Ви отримаєте теплу підлогу вже на наступний день після замовлення. Весь асортимент в наявності на складах в Україні.

КАТАЛОГ

ГАРАНТІЯ І СЕРВІС

Офіційна гарантія на нагрівальні елементи EASYTHERM від заводу-виробника 20 років. Гарантійне обслуговування на території України підтримує

Mережа сервісних центрів:
Київ (і центральний регіон)

м. Київ, вул. Шолуденка, 5, корпус 7, оф. 109

ТОВ "ВЕЛЛБІНГ"

тел.: +38 050-398-88-68

email:seryi.v@extherm.com.ua

web:extherm.com.uaЛьвів (і західний регіон)

м.Львів, пр-т Ч.Калинини, 109

ТОВ “КОМФОРТНИЙ СВІТ”

тел.: +38 097 268-84-77

тел.: +38 032 240-58-01

тел.: +38 067 674-26-65

email:komfortsvit@ukr.net

web:www.k-s.lviv.uaДніпро (і східний регіон)

ПП «СТРОЙІНДУСТРІЯ ДНІПРО»

49000, Україна

м Дніпро, вул. Б. Хмельницького, 4 оф. 54

тел. +38 098 657-31-69

тел. +38 066 553-27-33

email: nexans@hcsystems.com.ua

web: www.hcsystems.com.uaОдесса (і південний регіон)

м. Одеса, вул. Слєпньова,2

ТОВ “ВЕЛЛБІНГ”,

тел.: +38 048 772-70-75

тел.: +38 094 998-10-75

тел.: +38 050 406-45-45

email:pol@extherm.com.ua

email:pol@extherm.com.uaЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Ви отримуєте максимально повний супровід: оптимальну ціну, оперативне відвантаження зі складу, кваліфіковану консультацію і підбір обладнання, професійний монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Часто задавані питання

Чому тонкі нагрівальні мати Easytherm краще і надійніше?

Перевага систем тонких матів в тому, що вона не вимагає товстої бетонної стяжки, а значить не треба проводити глобальну реконструкцію приміщення і не потрібно великих грошових вкладень для підготовки підлоги і монтажу системи. При нагріві підлоги досить покласти систему на старе кахельне покриття або рівну бетонну підлогу. Далі слід укласти зверху кахель або інше підлогове покриття. При цьому не потрібно укладати теплоізоляцію. Рівень підйому підлоги в даному випадку 3-5 мм.

Чи є негативний вплив електромагнітного випромінювання?

Будь-який виріб, пов'язаний зі споживанням електричної енергії, випромінює електромагнітні хвилі - чайник, телевізор, комп'ютер, мікрохвильова піч і т.д. Нагрівальні елементи для підігріву підлоги від виробника Rak & Co LTD, завдяки високоякісним матеріалам і особливій технології виготовлення мають електромагнітне випромінювання набагато нижче допустимих меж за міжнародними нормами і стандартами.

Де і як проводяться теплі системи Easytherm?

Виробляються і збираються системи обігріву компанією Rak & Co LTD на території ЄС, в Латвії. Тільки після проходження системою багаторазового тестування, вона допускається до експлуатації. Rak & Co LTD гарантує бездоганну роботу системи протягом 20 років. При правильному монтажі і експлуатації фактичний термін служби порівнянний з терміном служби того приміщення, в якому встановлена система.

Навіщо Вам потрібен теплий пол?

Система теплої підлоги створює принципово інший розподіл температур в кімнаті в порівнянні з класичним опаленням: під стелею + 20 ° С, в робочій зоні (близько 2 метрів від підлоги) + 22 ° С, на підлозі + 24 ° С. При такому розподілі енергія витрачається максимально ощадливо, так як прогрівається тільки робоча зона приміщення (приблизно 2 метри від підлоги). З огляду на,те що підлога гріється рівномірно по всій площі - ніяких конвекційних потоків (а, отже, протягів) не утворюється. Тепло піднімається знизу-вгору, як задумано природою.

Чи можна використовувати систему «Тепла підлога» в приміщеннях з підвищеною вологістю?

Можливість використання в приміщеннях з підвищеною вологістю визначається наявністю у кабелю екрану (контур заземлення) і герметичністю сполучних муфт. Всі нагрівальні системи Easytherm відповідають цим вимогам. При установці систем «тепла підлога» у вологих приміщеннях, обов'язкове встановлення ПЗВ (пристрій захисного відключення), що захистить від ураження електричним струмом (проконсультуйтеся з професійним електриком).

Яке чистове покриття краще для систем «Тепла підлога»?

Всі покриття мають свої плюси і мінуси. Наприклад, поверхня теплої підлоги з покриттям з керамічної плитки швидше за інших набирає задану температуру. Краще і швидше передає тепло стопам ніг. У той же час таке покриття має властивість швидко остигати. Навпаки, килимове покриття дозволяє функціонувати системі в 1,5 - 2 рази економічніше. Але після старту системи потрібно в 2 рази більше часу, щоб відчути ефект нагрівання.

Контакти

ТОВ «ВЕЛЛБІНГ»

65039, Україна,

м. Одеса, вул. Слєпньова, 2

тел.: +38 048 772-70-75

тел.: +38 094 998-10-75

тел.: +38 050 333-59-03

e-mail: pol@easytherm.com.ua

web: www.easytherm.com.ua


LIMITED COMPANY «WELLBEING»

Slepneva, 2,

Odessa, Ukrainе, 65039

tel.: +38 048 772-70-75

tel.: +38 094 998-10-75

tel.: +38 050 333-59-03

e-mail:pol@easytherm.com.ua

web: www.easytherm.com.ua

© 2020 "Easytherm"
Системи теплої підлоги з Європи, нагрівальні мати і кабелі для теплої підлоги. Easytherm - тефлонова тепла ппідлога по доступній ціні.

Ви переглядаєте:

Замов прямо зараз!